zapraszamy facebook

7.10 Piąteczek

Submitted by Piotr on wt., 10/04/2016 - 08:20

W najbliższy piątek zapraszamy na pierwsze wydanie imprezy "Club Style" w Pitbull Energy Club! Gościem specjalnym będzie jeden z najlepszych housowych DJ'i w Polsce- Dj NeeVald!
!!!! Jeszcze jedna bardzo ważna informacja! Spośród wszystkich, którzy udostępnią i wpiszą pod piątkowym plakatem hasło reklamowe imprezy, wylosujemy osobę, która otrzyma od nas lożę i butelkę alkoholu ;)zapraszamy do zabawy!!!!

NeeVald jest autorem najbardziej popularnej - house'owej audycji w kraju w Radiu RMF MAXXX. Jako pierwszy Polak stał się radiowym rezydentem Ibizy. Co niedzielę po 11:00 w najlepszej rozgłośni radiowej fm na Ibizie - Ibiza Global Radio, neeVald prezentuje Sexy Sunday. Godzinne mixy relaksującego brzmienia chill house, deep i nu disco. 
Grał w takich klubach na Ibizie: Pacha, Km5, Bora Bora, La Plage, Bubbles oraz live w Ibiza Global radio. W roku 2011, został wybrany międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora i od sezonu reprezentuje markę tego najlepszego, tanecznego beach baru Ibizy. Latem także debiutował na głównej scenie klubu Amnesia grając w prime time umacniając swoją dj'ską markę na najbardziej imprezowej wyspie świata. 
Do tej pory neeVald zagrał na wszystkich największych i najważniejszych eventach z muzyką klubową w Polsce. Pojawił się w większości wyjątkowych klubowych miejscach w naszym kraju. 
Cały czas rozwija swój kunszt dj'ski opierając się coraz częściej na swoich własnych produkcjach i urozmaicając swoje granie technicznymi nowinkami.