zapraszamy facebook

21 Październik

Submitted by Piotr on czw., 10/13/2016 - 08:20

Już 21 października zapraszamy na wyjątkowy wieczór, który umilą Wam nasz rezydent Dj Bernard Dargo oraz Gość Specjalny- PESOS Sax Fighter!!

 

Marcin Pesos Stachowiak urodzony w czasach gdzie zima i lato były prawdziwymi porami roku,edukacje muzyczną rozpoczął Psm w Gorzowie Wlkp w klasie fortepianu ale zrezygnował na poczet klarnetu który kontynuował do zakończenia edukacji w Szkole muzycznej 1 i 2 stopnia.W wieku 16 lat zainteresował sie brzmieniem saksofonu który wydawał sie bardziej ekspresyjnym instrumentem i dawal wiecej satysfakcji w grze na instr(chodzi głównie o płec piekną:))
Dzis Marcin Pesos Stachowiak grajacy saksofonie tenorowym ,altowym ,sopranowym,ewi uczestniczy w wielu projektach muzycznych oraz scenicznych .Przygoda muzyczna zakreslisła szersze kregi min. poza wystepami na terenie Polski marcin Pesos Stachowiak wystepował w Niemczech,Austrii,Irlandi,Szwecji,Norwegi,Słowacji,Hiszpani,Itali, Rosji,Ukrainie Litwie,,Holandii Danii,Tajwan.Współpraca z musicalem ,,Fame" w teatrze J.Osterwy'w Gorzowie Wlkp.
Europas erfolgrichstes Gourmet-theater Palazzo Berlin.Laureat festiwalu Opole Debiuty,Festiwal piosenki Aktorskiej w Krakowie itd:)Jako jeden z pierwszych na poczatku roku 2000r zainicjował live acty do muzyki house w której obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych clubowych saksofonistów w Polsce, wiele wydań muzycznych zaprocentowalo zapraszaniem na najwieksze imprezy clubowe w Polsce min,współkompozytor wielu hitów radiowych. Festiwal Sunrise 2012,2013 oraz wiekszość edycjii After party of Sunrise, Euforia Dzwieku,Elekrocity 2014