zapraszamy facebook

o klubie

Submitted by Piotr on śr., 08/24/2016 - 11:09

Pitbull Energy Club znajduje się w ścisłym centrum Koszalina. Jest najlepiej usytuowanym lokalem w mieście z dużą ilością miejsc parkingowych oraz postojem Taxi.

Klub posiada dwa poziomy: dolny poziom to główny parkiet i bar, przygotowany na obsługę wielu wymagających klientów, oraz górny: jest to świeżo wyremontowana STREFA VIP gdzie znajdują się wygodne loże, ciekawy, futurystyczny wystrój i osobny bar, wyposażony w najróżniejsze alkohole. Wstęp do STREFY VIP mają tylko wyróżnieni goście posiadający lożę co zapewnia zabawę w komfortowej atmosferze. 

Nasz Klub przyciąga nie tylko swoim wystrojem ale i świetną muzyką taneczną dobraną do zebranej publiczności. Pitbull Energy Club odwiedzają ludzie w zróżnicowanym przedziale wiekowym- dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Obiekt wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości. Pracownicy klubu zapewniają miłą, rzetelną i szybką obsługę. Barmani przygotowani są na najwyższe wymagania klientów.

Klub zapewnia gościom niesamowity klimat w tanecznych rytmach muzyki klubowej. Gwarantujemy miłą zabawę, oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Sala jest klimatyzowana oraz oddzielone zostało pomieszczenie dla osób palących.